امروز: یکشنبه 29 بهمن 1396 برابر با 18 فوریه 2018

دوشنبه, 11 آبان 1394

خزر24:نوری پوراظهار کرد: بر اثر برخورد شدید دو دستگاه خودروی نیسان و کامیونت در محور مواصلاتی هراز یک نفر در دم کشته و سه نفر مجروح شدند.وی افزود: این حادثه رانندگی حدود ساعت 5:30 دقیقه صبح امروز در کیلومتر 75 محور مواصلاتی هراز بعد از پیچ سالاری اتفاق افتاد که در آن خودروی نیسان در حال تردد به سمت تهران بوده و در مقابل کامیونت قصد عزیمت به شمال کشور را داشت.

سه شنبه, 12 آبان 1394

خزر25:ذکریا اشک‌پور در گفت‌وگو در شهرستان ساری، اظهار کرد: ساعت 16:53 عصر امروز گزارشی مردمی مبنی بر ریزش پل معلم‌کوه واقع در بخش نشتا تنکابن با مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی غرب مازندران اعلام شد که بلافاصله چهار دستگاه آمبولانس از پایگاه‌های تنکابن، عباس‌آباد، سلمان‌شهر و کتالم به محل حادثه اعزام شده و به سایر شهرهای هم‌جوار نیز توسط مرکز پیام و بیمارستان‌های نزدیک از طریق ستاد هدایت دانشگاه علوم پزشکی مازندران، اعلام آماده‌باش داده شد.

چهارشنبه, 13 آبان 1394

خزر24:کشف جسد سوخته مردی داخل خودرو اش در شهر قائمشهر، معمایی را پیش روی کارآگاهان جنایی استان مازندران قرار داده است. رمزگشایی از این جنایت زمانی پیچیده تر شد که بررسی های ماموران حکایت از این داشت که همسر این مرد نیز دو روز قبل به قتل رسیده است.

چهارشنبه, 20 آبان 1394

خزر24:روزنامه «اعتماد» در گزارشی در مورد خودکشی های اخیر نوشته است:«فردا همه‌تان به مراسم تشييع جنازه‌ام بياييد»؛ سه روز از اين دعوت مهرشاد مي‌گذرد و حالا او زير تلي از خاك دفن شده. او با «وصيتنامه‌اي چند خطي كه از خود بر جاي گذاشته» اين سوال را در ذهن پدر و مادرش حك كرده كه چرا ناگهان خودش را از پنكه اتاقش حلق‌آويز كرده است؟

جمعه, 22 آبان 1394

خزر24:جنازه دختر ناشناس حدود 20 الی 25 ساله که به طرز دلخراشی به قتل رسیده بود در جاده جنگلی روستای سنگسرا از توابع بخش مرکزی نوشهر توسط اهالی منطقه کشف و به مرکز فوریت های پلیسی 110 اطلاع داده شد.

جمعه, 22 آبان 1394

خزر24:به دنبال کشف جنازه دختر مجهول الهویه در جاده جنگلی روستای سنگسرا از توابع بخش مرکزی و حومه شرقی شهر نوشهر که به طرز فجیعی با سلاح سرد به قتل رسیده بود ، هویت مقتول با انجام  شگردهای تخصصی از سوی ماموران پلیس آگاهی این شهرستان در کمتر از 24 ساعت مورد شناسایی قرار گرفت.

صفحه1 از125

آخرین اخبار

عضویت در خبرنامه سایت