امروز: یکشنبه 29 بهمن 1396 برابر با 18 فوریه 2018

جزئیات دستگیری عوامل آدم ربایی جوان ۲۷ ساله بابلسری

  • دوشنبه, 28 فروردين 1396
  • اندازه نوع خط کاهش اندازه نوع خط افزایش اندازه نوع خط

خزر24:فرمانده انتظامی شهرستان بابلسر از شناسایی و دستگیری عوامل آدم ربایی که بامداد روز گذشته جوان ۲۷ ساله ای را ربودند، خبر داد.سرهنگ عباس فتحعلی پور در تشریح جزئیات این خبر، اظهار داشت: در پی کسب خبری از مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ شهرستان مبنی بر وقوع آدم ربایی در یکی از مناطق مسکونی شهر، سریعاً به محل حادثه عزیمت کردند.وی تصریح کرد: ماموران با حضور در محل مورد نظر در بررسی‌های اولیه دریافتند،در ساعت ۳ و ۲۱ دقیقه بامداد روز گذشته سه نفر ناشناس با ورود به درب منزل فردی به نام "ع – ق" ۲۷ ساله وی را به همراه یک عدد کیف حاوی اسناد و مدارک ربودند.

فرمانده انتظامی شهرستان بابلسر،افزود:ماموران با انجام تحقیقات و اقدامات اطلاعاتی و فنی، مخفیگاه متهمان و محل نگهداری فرد ربوده شده را شناسایی کردند.

سرهنگ فتحعلی پور، افزود: ماموران انتظامی با هماهنگی قضائی در عملیاتی ضربتی و غافلگیرانه با ورود به مخفیگاه متهمان ضمن رهایی فرد ربوده شده، دو متهم به آدم ربایی را شناسایی و دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان بابلسر، خاطرنشان کرد: متهمان در تحقیقات پلیس علت آدم ربایی را اختلاف مالی اعلام کردند که پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی شدند./مهر

 

منتشر شده در مازندران
کد خبر: 2853

نوشتن دیدگاه

کاربر محترم خواهشا از نوشتن نظرات توهین آمیز و غیر اخلاقی خودداری نمایید

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آخرین اخبار

عضویت در خبرنامه سایت