امروز: یکشنبه 29 بهمن 1396 برابر با 18 فوریه 2018

نماینده مردم نور و محمودآباد در خانه ملت: معرفی دامداران به دادگاه و تشکیل پرونده هنر نیست/ تلاش مجلس برای اصلاح نظام بانکداری

  • چهارشنبه, 06 ارديبهشت 1396
  • اندازه نوع خط کاهش اندازه نوع خط افزایش اندازه نوع خط

خزر24:علی اسماعیلی در نشست با دامداران شهرستان نور با اشاره به سال «اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال»، اظهار کرد: نماینده خدمتگزار مردم است و من به این خدمتگزاری افتخار می‌کنم، هرچه تلاش کنیم باز هم به خون شهدا و جانبازان بدهکاریم زیرا مسؤولیت پذیرفتیم و در قبال آن وظیفه داریم.وی افزود: نخستین مشکل دامداران کوچ از دشت به کوه و جنگل است و معرفی دامداران به دادگاه و تشکیل پرونده هنر نیست، باید روش دیگری را انتخاب کنیم و با تشکیل انجمن صنفی و آموزش دامداران از طریق انجمن و برنامه‌ریزی کار انجام شود.

نماینده مردم نور و محمودآباد در خانه ملت تأکید کرد: دام از مرتع در یک مدت مشخص می‌تواند چرا کند و منابع طبیعی هم برای استفاده از مرتع برنامه‌ریزی می‌کند اما به علت اینکه در مورد این مسائل گفت‌وگو نشد امروز دچار چالش بزرگ شدیم.

این مسؤول با اشاره به مشکل تسهیلات بانکی، تصریح کرد: دامداران از اقشار زحمت‌کشی هستند که باری بر دوش دولت نیستند و باید برای حمایت تولیدکنندگان تلاش کنیم و بخشی از مشکلات و نیازمندی‌های آنها را در پرداخت تسهیلات بانکی پاسخ‌گو باشیم.

اسماعیلی با اشاره به نرخ بالای بهره بانکی، خاطرنشان کرد: تمام همت کمیسیون اقتصادی مجلس در این دوره بر اصلاح نظام بانکداری اسلامی است.

وی بیان کرد: تجارت حلال است اما ربا حرام است و در این بخش تا شهریور ماه قانون بانکداری بعد از تدوین کامل به عنوان یک طرح در کمیسیون به اتاق فکر مجلس و سپس وارد صحن علنی می‌شود.

نماینده مردم نور و محمودآباد در مجلس شورای اسلامی در پایان با اشاره به فرآورده‌های دامی، گفت: این موضوع با همکاری نمایندگان مجلس پیگیری می‌شود زیرا دامداری باید صرفه اقتصادی داشته باشد تا تولید ادامه پیدا کند.

منتشر شده در مازندران
کد خبر: 2870

نوشتن دیدگاه

کاربر محترم خواهشا از نوشتن نظرات توهین آمیز و غیر اخلاقی خودداری نمایید

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آخرین اخبار

عضویت در خبرنامه سایت