امروز: یکشنبه 29 بهمن 1396 برابر با 18 فوریه 2018

اهداف و برنامه های کوروش رزمجو (مرزن آباد)

  • یکشنبه, 17 ارديبهشت 1396
  • اندازه نوع خط کاهش اندازه نوع خط افزایش اندازه نوع خط

خزر24:دوستان ،همراهان و همشهریان عزیز  همانگونه که شورا ها در توالی هم می باشد ، نگاه منطقی   اقدامات شوراها در ادوار مختلف را نیز در توالی و امتداد  هم می بیند  .سپردن جایگاه شورا از سوی مردم به اعضای جدید  به معنی جایگزینی یک رقیب نیست بلکه به منزله ی جایگزینی  نیروییست تازه نفس  برای تکمیل کارهای نا تمام و یا ناکرده ی احتمالی   ، لذا شورای جدید بدون توجه به هر نقص و عیب  در روند عملیاتی شدن اهدافی که در دورهبرا قبل به هر دلیلی که  میسر نبوده و نتایج مورد نظر حاصل نشده است بایسته است با آسیب شناسی و تحلیل ، همت و انرژی خود را در جهت رفع ایرادات دوره قبل و نیل به اهداف مورد نظر تمرکز نماید .

 

 بی هیچ بهانه و تعللی 

اعضای منتخب از سوی مردم موظف به حرکت در جهت تکمیل طرحهای نیمه تمام در قالب طرح جامع   می باشند . این طرحهای نیمه تمام  در اولویت کاری شورای جدید قرار می گیرد .از جمله طرحهای   نیمه تمام و بعضی از اعتبارات در نظر گرفته شده بشرح زیر می باشد: 

 

١ - تعريض کامل مرکز شهر با خرید واحدهای تجاری باقیمانده  با  اعتبار مورد نیاز۲/۵ میلیارد تومان 

 

٢- اجرای بلوار امام رضا( ع) تا انتهای پارک سعد اباد اعتبار مورد نیاز ۱/۵ ملیارد تومان 

٣- تكميل پارک سعد اباد و اخذ مجوز برای توسعه پارک در بالا دست  جاده با  اعتبار ۱ ملیارد تومان 

٤-ساماندهي و احداث دیوار حفاظتی رودخانه چالوس برای مهار سیلاب و رفع خطر از خیابان فاطمیه ،مزارع و زمین فوتبال از محل اعتبارات ستاد بحران به مبلغ ۱/۵ ملیارد تومان 

٥-چهاربانده کردن جاده  حدفاصل شهر مرزن اباد تا مجلار از محل اعتبارات وزارت راه برای مهار ترافیک شهر 

٦-احداث پارک های محله ای از جمله   مرزن اباد بالا ، کشک و .. با اعتبار  ۶۰۰ ملیون تومان 

٧- تكميل رینگ شهری جاده میچکار به مرزن قزل با اعتبار  ۶۰۰ ملیون تومان

٨ -روكش اسفالت خیابا ن اصلی شهر از محل اعتبارات وزارت راه 

٩- احداث سالن ورزشی جدید در جاده شهرک صنعتی 

١٠-احداث ساختمان ایستگاه اتش نشانی 

١١-تملك واحدهای تجاری سه راه طالقانی و ورثه مرحوم رستم صیادی با ملک  منابع طبیعی مرزن اباد 

١٢-احداث سالن ویژه ورزش های رزمی 

١٣-احداث پروژه بازار میوه و تره بار در زمین اقایان طالقانی 

١٤-تكميل پروژه بیمارستان 

١٥-احداث خیابان خلیج فارس از روبروی مرزن گاز تا خیابان اسلامی 

شایان ذکر است پروژه ها ی فوق الذکر در راستايي برنامه هاي ٥ساله دولت وبا توجه به توان بودجه اي شهرستان واستان بررسي ومصوب شده است.

آنچه که باید در تکمیل ،شروع و بهره برداری پروره های فوق الذکر مد نظر واقع شود . وجود شورایی قوی و پیگیر که لازمه اش بر خوردار بودن از اعضای توانمند و دارای اراده ی  قوی می باشد . اعضایی با پتانسیلی از انرژی خواستن که  شورا  را  نه بعنوان  مسیری برای کسب نان و  نام بلکه موقعیتی برای تبلور و تجلی اراده ای راسخ  جهت   خلا زدایی شهر از مبلمان شهری مناسب و  در خور شهروندان عزیز که لیاقتشان بیش از آنچه هست   می دانند.

اجرایی شدن طرحهای فوق نیاز به اعضای شورایی دارد که بیش از آنچه دغدغه حق حضور در جلسه را داشته باشند دغدغه ی نیل  به آرمانهایی را دارند  که سالها  شهروندان عزیز  در انتظارش نشسته اند .

شورا اعضایی را طلب میکند که تا سرحد امکان   خود و زمانشان را وقف حصول اهداف مورد نظر  شهری نمایند .

هیچ قصد جسارت و توهین به اعضای قبلی و بعدی نیست ، اگر امروز در بعضی از شهرها شورا ناموفق بوده است  در درجه ی اول عدم وجود دغدغه شهروندی در اعضای شهر  بوده است، خود را دیدن و شهر و شهروندان را ندیدن بوده است  ،از دلایل دیگر عدم توفیق شورا که با تاسف و اکراه باید گفت عدم برخورداری اعضای شورا از مکانت مالی مناسب می باشد که بعد از انتخاب به انحا مختلف و در بسیار موارد  نا خواسته در مرحله ی اول اقدام به سودجویی هایی از جایگاه خود می کنند .با اکره باید گفت  دلیلیست  حق اما تلخ، مکنت مالی هرچند  از شروط مطلوب نیست اما باید   پذیرفت در حال حاضر بر خورداری اعضا از مکانت مالی   از  شروط توفیق برای یک شورا محسوب می شود ، بشرط وجود تعهد و برخورداری از سلامت و دور بودن از حرص و آز . 

ما حامیان جناب کورش رزمجو برابر شناخت وافی و کافی از ایشان اعلام می کنیم  ایشان از جمله افرادی می باشند که از شروط مثبت مراتب فوق بر خوردار می باشد . برخورداری از ریشه ای عمیق در منطقه و خانواده ای گران و وزین با مدارج علمی و اجتماعی بالا 

   لذا  ما حامیان کورش رزمجو  با اذعان به توانایي هاي ايشان وپتانسيل بالاي خانوادگيشان يقين داريم كه با انتخاب ايشان وبا عنايت به تعهد وتخصص وشجاعتشان در کنار سایر منتخبین مردم  علاوه بر انجام واتمام پروژه هاي ناتمام ؛شاهد انجام امور مغفول ديگر از جمله  بهداشت وآب شرب و امور فرهنگي وورزشي  خواهيم بود.

با انتخاب ایشان گامی موثر در  تحول وآبادانی شهر مرزن آباد برداریم

منتشر شده در مازندران
کد خبر: 2899

نوشتن دیدگاه

کاربر محترم خواهشا از نوشتن نظرات توهین آمیز و غیر اخلاقی خودداری نمایید

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آخرین اخبار

عضویت در خبرنامه سایت