امروز: یکشنبه 29 بهمن 1396 برابر با 18 فوریه 2018

کشف جسد در خودرو پارک شده مقابل بیمارستان ولیعصر قائم‎شهر+تصویر

  • دوشنبه, 15 خرداد 1396
  • اندازه نوع خط کاهش اندازه نوع خط افزایش اندازه نوع خط

خزر24:صبح امروز جسد یک مرد حدود ۴۵ ساله در خودرو پارک شده مقابل بیمارستان ولیعصر شهرستان قائم‎شهر کشف شد.شهروندان قائم‌شهری در هنگام عبور از کنار این خودرو و متوجه بوی تعفن شدند و با متوجه شدن حضور یک مرد در خودرو پژو آردی پارک شده این خبر را به مسئولان بیمارستان اعلام کردند.مسئولان بیمارستان نیز بعد از متوجه شدن از حضور یک جسد در خودرو پارک شده نیروی انتظامی و پزشک قانونی را در جریان قرار دادند تا مراحل اداری و قانونی آن طی شود.

بعد از کشف جسد و پخش این خبر در فضای مجازی شایعات زیادی پخش شد مبنی بر این که این شخص مبتلا به تب کریمه کنگو بوده و فوت شده است و این شایعه کار را برای عوامل پزشک قانونی سخت کرد و آن ها با تجهیزات به سراغ این جنازه رفتند.

پس از ورود به خودرو و دیدن ظاهر صورت متورم این شخص ۴۵ ساله که پلاک خودروی وی برای شهر ساری بوده شایعه تب کریمه کنگو را رد کردند و جسد به پزشک قانونی ساری منتقل شد تا بتوان متوجه نحوه مرگ وی شد.

در اطلاعات اولیه و حدودی گفته می‌شود احتمال زیاد این جسد دو روز است که به این صورت در خودرو قرار دارد افسران تجسس بدنبال تکمیل این پرونده هستند.

اظهارت مدیر کل پزشکی قانونی استان مازندران/ رد شایعه تب کریمه کنگو

در همین رابطه، علی عباسی مدیر کل پزشکی قانونی استان مازندران در گفتگو با خبرنگار ما در خصوص پیدا شدن جسدی در قائم‎شهر، اظهار کرد: ساعاتی پیش در شهرستان قائم‎شهر مردم متوجه بوی تعفن ساطع شده از خودرو پارک شده‎ای در روبروی بیمارستان ولیعصر(عج) خیابان ساری این شهر شدند.

وی افزود: پس از اطلاع و حضور اکیپ نیروی انتظامی و بهداشت این جسد به پزشکی قانونی فرستاده شد.

مدیر کل پزشکی قانونی استان مازندران، بیان کرد: همچنین احتمالاتی مبنی بر تب کریمه کنگو وجود داشته ولی هنوز چیزی به اثبات نرسیده و احتمال این موضوع ضعیف است.

این مسوول ادامه داد: این فرد که ظاهرا دو روز پیش فوت‌ نموده و در خودرو شخصی مانده بود در اثر بوی ناشی از فساد جسد مردم متوجه این امر شدند.

عباسی خاطرنشان کرد: همچنین بدلیل فساد بالای جسد فعلا در سردخانه نگهداری شده تا فردا کالبد شکافی انجام شود.

وی در پایان با اشاره به پخش شایعات در مورد تب کریمه کنگو، تصریح کرد: به دلیل احتمال تب کریمه کنگو از همکاران رعایت نکات ایمنی را خواستار شدیم.

منتشر شده در مازندران
کد خبر: 2929

نوشتن دیدگاه

کاربر محترم خواهشا از نوشتن نظرات توهین آمیز و غیر اخلاقی خودداری نمایید

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آخرین اخبار

عضویت در خبرنامه سایت