امروز: یکشنبه 29 بهمن 1396 برابر با 18 فوریه 2018

بازدید سعید محمدپور مدرس، سخنران و مشاور کارآفرینی استان مازندران، از نمایشگاه اقتصاد مقاومتی شهرستان تنکابن

 

جمعه, 22 مرداد 1395

 هدف

هدف از اين رشته تربيت نيروهاي متخصصي است كه بتوانند در پروژه‌هاي مختلف عمراني در زمينه‌هاي ساختماني ، راه‌سازي ، پل‌سازي ، سازه‌ها و بناهاي آبي، جمع‌آوري و دفع فاضلاب و ... مسووليت طرح ، محاسبه و اجرا و نظارت بر اجرا را بر عهده گيرند.

جمعه, 22 مرداد 1395

 هدف و ماهیت

مهندسي صنايع رشته اي است كه با طراحي، بهبود و پياده سازي سيستم هاي يكپارچه از افراد، مواد، اطلاعات، تجهيزات و انرژي مرتبط است و در اين راه از علوم رياضي، طبيعي، اجتماعي و نيز قوانين و روش هاي تجزيه و تحليل مهندسي و دانش تخصصي خود بهره مي گيرد.

چهارشنبه, 23 فروردين 1396

خزر24:عضو شورای شهر آمل در گفتگویی بیان کرد  : سازمان سرمایه گذاری شهرداری آمل راه حلی برای جذب سرمایه گذار و ایجاد در آمد پایدار برای این  شهر است .به گزارش خزر24 مسعود تسلیمی  با بیان اینکه یکی از معضلات بزرگ همه شهرداری ها تراکم فروشی و شهر فروشی بدلیل نداشتن در آمد پایدار است تصریح کرد :

دوشنبه, 02 آذر 1394

گرچه بانک مسکن هنوز وام 60 میلیون تومانی خرید از محل اوراق گواهی حق تقدم را در دستور کار خود قرار نداده و این تسهیلات در شعب آن ارائه نمی شود ولی مصوبه و جزئیات آن حدود 20 روز پیش از سوی بانک مرکزی به این بانک ابلاغ شده است.

شنبه, 03 بهمن 1394

خزر24:این فرد ثریا دارابی که اکنون ۲۹ ساله است در دنیای اینترنت چهره‌ای شناخته شده به حساب می‌آید. آخرین ابتکار او سایتی به نام Zady است که هنوز فعالیتش را شروع نکرده ولی درآمدی ۳/۱ میلیون دلاری از مرکز آموزش ملی آمریکا داشته است.

صفحه1 از28

آخرین اخبار

عضویت در خبرنامه سایت