امروز: یکشنبه 29 بهمن 1396 برابر با 18 فوریه 2018

جمعه, 26 خرداد 1396

خزر24: تمام باشگاه‌ها جذب و تمدید نفرات مد نظر خود را از اواخر اردیبهشت ماه آغاز کردند اما با شروع رسمی نقل و انتقالات فصل 97-96 از روز چهارشنبه، بیست و چهارم خردادماه تیم‌ها به تکاپوی بیشتری افتاده‌اند و به دنبال جذب بازیکنان و ستاره‌های لیست مربیان خود هستند تا بتوانند حضور پُر قدرت‌تری در لیگ هفدهم داشته باشند.

دوشنبه, 22 خرداد 1396

به گزارش خزر24از شهرستان ساری به نقل از باشگاه سایپا، شاگردان علی دایی در تیم سایپا برای برپایی دو اردوی تدارکاتی به شهرهای رامسر و اردبیل سفر می‌کنند. نارنجی‌پوشان پایتخت تمرینات پیش از شروع فصل خود را از 16 خرداد آغاز کرده‌اند و در ادامه این تمرینات دو اردوی تدارکاتی نیز در شهرهای اردبیل و رامسر برگزار می‌کنند.

جمعه, 01 ارديبهشت 1396

‌خزر24: قائم‌مقام باشگاه خونه از انصراف این باشگاه از تیمداری در فوتبال ایران خبر داد.جواد حسن زاده امیری در گفت‌وگو با سایت رسمی باشگاه خونه به خونه گفت: قهرمانی ارزنده تیم امید خونه به خونه را به تمام بازیکنان، مربیان و خانواده‌های این عزیزان و همچنین فوتبال دوستان مازندران و بابل تبریک عرض می کنم.وی افزود:

یکشنبه, 27 فروردين 1396

خزر24: نگاهی متفاوت به سومین قهرمانی پرسپولیس در لیگ برتر. سرخ پوشان بالاخره جام را به «کپورچال» می برند. همه چیز از این عکس آغاز شد.1. دوازدهم مهرماه 1394. اولین تمرین پرسپولیس بعد از فوت کاپیتان «هادی نوروزی». زمانی که پرسپولیس در هفته های آغازین لیگ پانزدهم (فصل 94-95) در قعر جدول بود و نتایج خوبی نمی گرفت.

یکشنبه, 13 فروردين 1396

خزر24:پس از راي جديد كميته انضباطي فدراسيون فوتبال درباره دیدار تيم هاي خونه به خونه و نساجي قائمشهر در بابل و تكرار حكم سابق توسط کمیته انضباطی، یعنی محرومیت خونه به خونه و نساجی از داشتن تماشاگران و سه بر صفر شدن نتیجه بازی به نفع خونه به خونه، کمیته استیناف فدراسیون فوتبال به ماهیت برگزاری جلسه اول کمیته انضباطی و صدور حکم اعتراض کرده است.

جمعه, 04 فروردين 1396

خزر24:بهداد سلیمی شامگاه پنج شنبه در گفت و گو با خبرنگار  افزود: با ارتقای فرهنگ نریختن زباله در طبیعت آلودگی محیط زیست کاهش می اید و باعث می شود هوای پاکی داشته باشیم.

صفحه1 از32

آخرین اخبار

عضویت در خبرنامه سایت