امروز: یکشنبه 29 بهمن 1396 برابر با 18 فوریه 2018

اخبار انتخابی (34)

اخبار انتخابی

خزر24:در حالی که ازدواج دغدغه نزدیک به ۱۱ میلیون جوانان ایرانی محسوب می شود اما همین دغدغه بسیاری از زوج ها را از کرده خود پشیمان کرده است.این بار حرف از تجرد و دلایل ازدواج نیست. این بار می‌خواهیم از موضوع دیگری حرف بزنیم. از موضوعی که شاید مخاطبانش دختران و پسران مجرد نباشند اما بارها و بارها زمانی که حرف از ازدواج به میان آمده جملاتی را از کسانی شنیده‌اند که خود زندگی متاهلی را تجربه کرده‌اند.

خزر24:حسین میرآقایی بازیگر، طراح صحنه، دستیار کارگردان در سینما و تلویزیون که بر اثر عارضه کبدی در بیمارستان بستری بود، شب گذشته در سن 53 سالگی جان به جان آفرین تسلیم کرد.

خزر24:آیت الله عبدالله جوادی آملی از مراجع تقلید گفت: وکلای ملت باید عالمانه عمل کنند و از روی فهم و برهان سخن بگویند تا فردای قیامت پیش پیامبر شرمنده نباشند؛ اگر به این صورت حرکت کردند، به طور قطع در قیامت هم روسپید خواهند بود.

خزر24:همانطور که پیشبینی می شد دور دوم انتخابات در مازندران هم با همان حساسیت ها و انتظارات افکار عمومی از نحوه آرایش سیاسی احزاب و گروه های تاثیر گذار در جریان انتخابات به پیش می رود. دو حوزه مهم قائم شهر،سوادکوه،سیمرغ و جویبار به همراه حوزه انتخابیه بابل به دور دوم کشید که در این میان همه نگاه ها به اقبال افکار عمومی نسبت به کاندیداهایی جلب شده است که بتوانند ضمن برآوردن خواسته های مردم منطقه، توان چانه زنی و امتیاز گیری از دولت را هم داشته باشند.

خزر24:در پی تجمع  اعتراض آمیز کارمندان مخابرات آمل سامانه 118 آمل از صبح امروز به مشترکان خدمات نمی دهد تعدادی از کارمندان قراردادی  شرکت مخابرات در اعتراض به مشکلات صنفی و حقوقی خود برای دومین روز  تجمع کردند  تا نسبت به تاخیر 2 ماهه حقوق بهمن و اسفند و عیدی وپاداش  خود اعتراض کردند .

به گزارش خزر 24 نامزد دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در آمل با تاکید بر اینکه نگاه ما به شهر است، تاکید کرد که معضلاتی مانند اشتغال و محیط زیست بالاخره باید حل شود.

خزر24:در پی انتشار شایعه بازداشت ناظران شورای نگهبان در فرمانداری بابل از سوی فرماندار این شهرستان، فرمانداری بابل این خبر را تکذیب کرد.مسئول روابط عمومی فرمانداری بابل با اشاره به اینکه خبر بازداشت بازرسان شورای نگهبان در فرمانداری بابل صحت ندارد، گفت: اجازه بررسی آرا در فرمانداری به ناظران شورای نگهبان داده شده است.

خزر24:یکی از کسبه‎های قائم‌شهری در روز روشن و مقابل دیدگان مردم، مورد شلیک اسلحه سارقان قرار گرفت.صبح روز پنج‌شنبه 20 اسفندماه سال‎جاری، دو سارق موتورسوار در قائم‌شهر، یک مغازه‌دار را از مقابل یکی از بانک‎های سطح شهر تعقیب کردند و به محض رسیدن او به محل کارگاه، به سمت او حمله‌ور شدند.

خزر24: مهدی ولی‌پور  اظهار کرد: چوپانی در منطقه لاویج شهرستان نور طی روزهای گذشته گم شده و اثری از او پیدا نشد.وی افزود: جنازه این چوپان روز گذشته با تلاش و همکاری امدادگران، نجاتگران و اهالی منطقه پیدا شد.

خزر24:مرد جوان با در دست داشتن مدرک و عکس‌های غیر اخلاقی به سوی کلانتری 134 شهرک قدس رفت تا از همسر خود که باعث فریب دادن در ازدواج شده بود شکایت کند.پس از شکایت ابتدایی پرونده به دادسرای ناحیه 2 تهران فرستاده شد تا پیگیری‌های لازم صورت گیرد.وقتی تازه داماد رو به روی دادیار مهدی صفریان قرارگرفت گفت: نزدیک به 2 سال پیش با همسرم در یک میهمانی آشنا شدم. با گذشت چند ماه از آشنایی‌مان متوجه شدیم رفتارهای مشترک زیادی با هم داریم و تصمیم گرفتیم تا با هم ازدواج کنیم.

صفحه1 از3

آخرین اخبار

عضویت در خبرنامه سایت