امروز: یکشنبه 29 بهمن 1396 برابر با 18 فوریه 2018

سه شنبه, 28 ارديبهشت 1395

دختر 12 ساله‌ای که از سوی مسئولان مدرسه یک هفته اخراج شده بود، به خاطر ترس از تنبیه پدر، دست به خودکشی زد. او در راه مدرسه به خانه در برگه کوچکی نوشت وسایلم را بین دوستانم تقسیم کنید.

یکشنبه, 11 بهمن 1394

خزر24:رضایت همسر اول تا دو سال قبل، تنها شرط ازدواج دوم آقایان محسوب می‌شد تا اینکه پس از کش‌و‌قوس‌های فراوان در مجلس شورای اسلامی قانون حمایت از خانواده در سال 92 به تصویب رسید و بر اساس این قانون هیچ مردی اجازه ندارد بدون حکم دادگاه و حتی در صورت رضایت همسر اول، همسر دوم اختیار کند اما ظاهرا کسانی وجود دارند که این قانون را با پول دور می‌زنند.

چهارشنبه, 07 بهمن 1394

خزر24صبح روز پنج شنبه 24 دي ماه، پسر نوجواني همراه پدرش به اداره پليس رفت و از دو جوان به اتهام آزار شكايت كرد.  پسر 16 ساله گفت: ديروز عصر پس از تعطيلي مدرسه در راه خانه‌مان بودم كه پسر جواني داخل كوچه‌اي مرا ديد و خواست كمكش كنم يك تخته فرش را از زير زمين خانه‌شان به داخل اتاقش ببريم.

دوشنبه, 21 دی 1394

خزر24جنایت‌های این پدر و پسر به همراه همدستانشان، ١٥‌ سال خاموش مانده بود. ١٥ ‌سال طولانی آنها آنقدر جرایم هولناک و خطرناک خود را تکرار کردند تا اینکه روز هشتم فروردین امسال دستشان رو شد و به آخر خط رسیدند. ایستگاه پایانی این تبهکاران، بازداشت و اعتراف‌های هولناکشان بود.

سه شنبه, 15 دی 1394

خزر24:زکریا اشک‌پور در ساری با اعلام اینکه عصر امروز خبر تصادف در جاده دریای مرکز مازندران به اورژانس 115 اعلام شد، اظهار کرد: تصادف در مقابل دانشگاه علوم پزشکی مازندران «پیامبراعظم» صورت گرفت که بلافاصله از پایگاه اورژانس پیامبر اعظم همکاران ‌اعزام ‌و امدادرسانی اولیه انجام شد.

خزر24:چندی پیش  دو دختر دانشجو اهل کردکوی که با اتوبوس از تهران عازم گرگان بودند ، اسیر نیت شوم دو راننده اتوبوس شده و مورد تجاوز قرار می گیرند.  دو دختر دانشجو که اهل کردکوی بودند از تهران سوار اتوبوس گرگان می شوند . با توجه به اینکه حرکت اتوبوس ها از تهران به گرگان شب صورت می گیرد این دو نفر خوابشان می برد و وقتی بیدار شدند که اتوبوس به گرگان رسیده بود .

آخرین اخبار

عضویت در خبرنامه سایت