امروز: یکشنبه 29 بهمن 1396 برابر با 18 فوریه 2018

گزارش و مصاحبه

جمعه, 19 خرداد 1396

خزر24:محمد ذبیح زاده روشن، 36سال پیش در یکی از بیمارستانهای شهر قم به دنیا آمد و در حالی که مبتلا به بیماری نادر پوستی ایکتیوز بود به خانواده اش تحویل داده شد. او اکنون در یکی از روستاهای بابل زندگی می کند.

پنج شنبه, 14 ارديبهشت 1396

خزر24:شورای شهر بعدی باید مطالعه ای جدی در زمینه کشف استعداد و توانایی جامعه زنان ساری انجام دهد و در نخستین اقدام با شناسایی مناطق آسیب زا برای بانوان اقدام به پاکسازی و ایمن سازی آنها کند.

سه شنبه, 12 ارديبهشت 1396

خزر24:سید علی اکبر طاهایی -استاندار سابق مازندران و معاون وزیر کار- به عنوان رئیس ستاد اصولگرایان حامی روحانی در مازندران، منصوب شده است. به همین بهانه با طاهایی گفت و گو کردیم. او در ابتدا اعیاد شعبانیه، روز کارگر و روز معلم را به زحمتکشان این دو حوزه تبریک گفت و سپس به پرسش های ما پاسخ داد.

یکشنبه, 10 ارديبهشت 1396

خزر24: تصور این موضوع که  دولتی غیر از روحانی سرکار بیاید، برای من مثل کابوس سخت است، چون جامعه ایران با تنگناهای بیش تر از دولت نهم و دهم مواجه خواهد شد. در جامعه بین المللی تندروها انتظار می کشند که جامعه ما از ریل عقلانیت خارج شود و به چاه بی تدبیری سقوط کنیم/ مناظره روز جمعه تقابل بین گفتمان اشرافی گری و ساده زیستی، محروم گرایی و ثروتمندی، بین تغییر و حفظ وضع موجود بود/ باید روحانی را تقویت کرد تا برنامه های نیمه تمام خود را تمام کند.(بخش دوم)

سه شنبه, 22 فروردين 1396

خزر24:انتخابات لیستی شوراها می تواند شروعی برای یک تصمیم بزرگ باشد/ ایجاد فضای دوقطبی در انتخابات شوراها یک نوع خطا و خیانت به مردم است/ شنیده می شود لیست هایی له و یا علیه شهردار ساری وجود دارد و به نظرم این شکل از کار، خیانت به مردم است/علیه و یا له کسی وارد رقابت شوراها نشدم .

شنبه, 19 فروردين 1396

خزر24:خیلی از ما شنیده ایم که نسیم بهاری آمده است ولی باور نداشته ایم که نسیم بهاری هم یک انسان است ، البته انسانی فرهیخته آن هم همشهری ما آملی هاست ، بانوی فرهیخته ای که تقریبا تنها زن مازندرانی است که تا سطوح عالی مسوولیتی پیش رفته است و همینک کارشناس برجسته طرح و لوایح  مجلس شورای اسلامی  در وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی  است ،

صفحه1 از7

آخرین اخبار

عضویت در خبرنامه سایت