امروز: یکشنبه 29 بهمن 1396 برابر با 18 فوریه 2018

جمعه, 19 خرداد 1396

خزر24:در سالی که توجه به اقتصاد مقاومتی و تولید اولویت تمام تصمیم گیری های اقتصادی و تولیدی کشور شده است ضرورت توجه به نیروی کار امری غیر قابل انکار می باشد. کارگران بازوی اصلی چرخاندن چرخ دنده های تولیدی کشور بحساب می آیند و این امر سبب می شود تا برخورداری بیشتر از قانون های حمایتی این مسئله ای باشد که کارگران و انجمن های صنفی آنان به آن اهتمام داشته باشند.

دوشنبه, 08 خرداد 1396

خزر24:یادم میاید وقتی ‌کوچک بودم همرزمان دیروز پدر که عمو صدایشان میکردم با دیدنم حالی به حالی میشدند و همزمان که اشکشان جاری میشد با لحنی اکنده از احساس وظیفه از من بیچاره میخواستند که راه پدر را در پیش بگیرم و من ناگزیر از سنگینی آن همه نگاه سری تکان میدادم و به ناچار متعهد میشدم به رفتن در مسیری که هیچ از آن نمیدانستم.

سه شنبه, 19 ارديبهشت 1396

خزر24: مسعود تسلیمی:تدوین طرح جامع زیباسازی سیمای شهری با بهره گیری از نظرات کارشناسان، مشاوران و فعالان این عرصه ضرورت دارد که مدیریت شهری باید ورود کرده و با برنامه ریزی و نیازسنجی دقیق نسبت به اجرایی کردن آن اقدام کند.

پنج شنبه, 14 ارديبهشت 1396

خزر24:هشتم اردیبهشت ماه سال جاری، یکی از روزهایی که در تاریخ سیاسی کشور ماندگار شده است. اولین مناظره کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ایران با موضوع فرهنگ و اجتماع، موضوعی بسیار حساس و کاربردی که در آن به مسائلی چون : اشتغال، جوانان، خانواده و... پرداخته شد و نامزدها کما بیش در مورد برنامه های خود سخنانی را ایراد کردند که اگر موضوعیت را ملاک سنجش قرار دهیم، عملکرد نامزدهای اعتدال و اصلاح طلب به حق قابل قبول بود.

جمعه, 08 ارديبهشت 1396

خزر24:آنچه که درانتخابات پیش رو قابل بررسی است کارنامه و برنامه نامزدان ریاست جمهوری است. به جای داوری در باره شخص باید روی مجموعه ای از نیروهای پیرامونی قضاوت کنیم. با این منطق در بین شش نامزد ریاست جمهوری ستاد دکتر روحانی دارای منسجم ترین تیم،کارنامه مشخص و برنامه مدون است.

جمعه, 08 ارديبهشت 1396

 خزر24:“هر چیز به جای خویش نیکوست .”
برای اینکه بدانیم چه کسانی در این جایگاه شایسته ترند ، باید این جایگاه و وظایف آن را بشناسیم تا بدانیم که چه کسانی را برای این جایگاه انتخاب کنیم ؟
در کلام اول باید گفت شورای شهر در رابطه با کل شهر وظایفی دارد .(وظایف ۳۴ گانه با ۹ تبصره ) که در حقیقت باید گفت که “شورای شهر شورای شهرداری نیست بلکه شورای شهر هست .” عبارتی که این روزها زیاد شنیده شده .

آخرین اخبار

عضویت در خبرنامه سایت