امروز: یکشنبه 29 بهمن 1396 برابر با 18 فوریه 2018

نقدی برثبت نام احمدی نژاد و هواداران ایشان یادداشتی از رمضان شاکریان

  • یکشنبه, 27 فروردين 1396
  • اندازه نوع خط کاهش اندازه نوع خط افزایش اندازه نوع خط

بسمه تعالی ایام انتخابات هست و حرف بسیار. اگر اشتباه نکنم یک سال پیش در چنین ایامی دکتر محمود احمدی نژاد همراه با بقایی تازه از اوین رسته به شهر همیشه بیدارو ولایتمدار آمل هزار سنگر  مشرف شدند.

با توجه به اینکه از چند روز قبل از تشریف فرمایی حضرت ایشان هجمه همه جانبه به تنها فرماندار همسو با دولت و نماد اعتدال شهرستان آمل جناب آقای مهندس منفرد ازهر سو شروع و ایشان را مکلف به استقبال از رئیس جمهور سابق و هیچ کاره آن روز میکردند، بنده حقیر سراپا تقصیر بنا به دلایل اعتقادات قلبی به نظام و انقلاب و حاشیه هایی که بعضی از دوستان و همسنگران دیروز ، امروز، و فردای من برای فرماندار لایق وقت جناب مهندس منفرد ایجاد کرده بودند مطلبی در نقد حضور و سخنان بر زبان رانده آقای دکتر احمدی نژاد در مصلی آمل نگاشته که در یکی از سایت های آمل منتشر شد. (تاوان ان را هم طی چند ماه اخیر به شدت پس داده ام، البته با حمایت استاندار محترم نا همسو با دولت تدبیر، مدیران احمدی نژادی نشسته بر مسند در استانداری و دوستان به ظاهر حامی دولت تدبیر و امید!!) 

اما با اتفاقات یکی دو روز اخیر در حاشیه ثبت نام انتخابات ریاست جمهوری و سخنان وقیحانه بعضی ها، سخنان به حق یک سال پیش حقیر بیشتر و بیشتر واقعیت امروز این شخص را نشان داده و به حقانیت کلامم صحه گذاشت .واقعا" نباید دوستان حامی  دکتر احمدی نژاد بابت هجمه دیروز به من نوعی ، شرمنده و سر افکنده باشند؟؟!! و نباید جسارت عذر خواهی به خود داده از حمایت های نابجا از چنین فردی ، و هجمه  نا بجا به تنها فرماندار معتدل پس از انتخابات حماسی سال 92 شهرستان آمل که آن روز به ایشان امر و نهی می فرمودند عذر خواهی ، و از محمود احمدی نژادی که با جسارت تمام پا روی کلام و امر صریح رهبری بابت عدم نامزدی در انتخابات گذاشته ابراز تبری و انزجار می کردند؟؟ آیا دوستانی که آن روز بنده را مورد هجمه و حمله همه جانبه قرار داده بودند از حرکت نا بخردانه  دکتر احمدی نژاد و عرایض به حق یک سال پیش بنده حقیر شرمسار نیستند؟؟

 آیا دوستان یک بارهم از خود پرسیدند که دولت های قبل و رئیس دولت اصلاحات جناب آقای دکتر سید محمد خاتمی کجا و چگونه حتی یک بار محض تبرک جلوی مقام عظمای ولایت قد علم کرده و منویات ایشان را سرلوحه امور قرار نداده اند؟نمونه ولایتمداری ایشان پس گرفتن لوایح دو قلو از مجلس... هر چند ایشان امروز ممنوع التصویر و صدا و قلم هستند دکتر محمود  احمدی نژاد با همه خسارات مادی و معنوی که به نظام وارد کرد، و با همه جفایی که به آقا روا داشته  فعال ما یشا بوده و یکه تازی میکند و تاسف بار اینکه صدای همسنگران دیروز در مذمت ایشان شنیده نمی شود.!!

جناب دوستان و ... همیشه مدعی ولایت آمل که خود را آینه قدی بصیرت میدانید..چرا امروز صدایی از شما در دفاع از مقام معظم رهبری  و تقبیح حرکات احمدی نژاد بر نمی آید؟ امروزی که امثال الیاس نادران وکوچک زاده  و بسیاری دیگر..( حامیان پر و پا قرص دیروز ) هم از احمدی نژاد تبری جسته اند، چرا ندای واجب بودن اطاعت از رهبری از خیلی حنجره ها شنیده نمی شود؟هر چند رفتار کوچک مردانی چون احمدی نژاد   ذره ای از بزرگی جایگاه رهبر معظم انقلاب کم نکرده و نخواهد کرد.

اما طی تاریخ 39 ساله انقلاب ملت همیشه بیدارایران اسلامی ثابت کرده اند که در سر بزنگاه های تاریخی مسیر صحیح را انتخاب کرده و پا در دام های گسترده خناسان و کوتوله های سیاسی که با هجمه به بزرگان و استوانه هایی چون مرحوم هاشمی در صدد عرضه خود بودند نخواهند افتاد و همواره پشت سر و پا به پای رهبری نظام حرکت واین بار با حضور حد اکثری در انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره شورا ی اسلامی شهر از کیان کشور تمام قد دفاع  و نقشه دشمنان را نقش برآب خواهند کرد. بدون هیچ ادعایی... 

 

 

 فعال سیاسی اجتماعی – رمضان شاکریان

کد خبر: 2845

نوشتن دیدگاه

کاربر محترم خواهشا از نوشتن نظرات توهین آمیز و غیر اخلاقی خودداری نمایید

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آخرین اخبار

عضویت در خبرنامه سایت