امروز: دوشنبه 30 بهمن 1396 برابر با 20 فوریه 2018

جمعه, 26 خرداد 1396

خزر24:درست در شرایطی که گمان می رفت علی اکبر ناطق نوری برای همیشه از سیاست خداحافظی کرده و دیگر بنایی برای بازگشت ندارد ؛ او به یکباره حضوری متفاوت در قاب عکس دوربین های رسانه ها پیدا کرد.

چهارشنبه, 24 خرداد 1396

خزر24:نایب رئیس مجلس با بیان اینکه عبارت "آتش به اختیار" شامل همه حوزه ها اعم از فرهنگی، سیاسی و اقتصادی می شود، تصریح کرد: آتش به اختیار دو طرفه است. علی مطهری درباره عبارت "آتش به اختیار" در فرمایشات اخیر رهبر انقلاب گفت:

چهارشنبه, 24 خرداد 1396

خزر24:ولی‌الله نانواکناری امروز درباره پیشنهاد برای کابینه دولت دوازدهم در گفت‌وگو با خبرنگار  در شهرستان ساری اظهار کرد: در کابینه دولت حتماً تغییراتی داریم و این مهم ضروری است.

دوشنبه, 15 خرداد 1396
خزر24:یادگار امام (ره) گفت: مهم‌تر از نهی از گناه، نهی از منکر است و باید کاری کنیم که یک گناه در اذهان جامعه تبدیل به یک منکر شود، وقتی امری ناپسند تبدیل به ناهنجار شد و مردم هم پذیرفتند که این امر ناهنجار است، آن وقت دیگر نیازی به آژان و پاسبان نخواهد بود.
پنج شنبه, 14 ارديبهشت 1396

خزر24: معاون ستاد انتخاباتی حسن روحانی در مازندران گفت: ستاد روحانی برای انتخابات شورای شهرهای مازندران لیست نمی دهد. احمد فاطمی در نشست خبری در بابل با اشاره به اینکه قشر بانوان برای ستاد روحانی دارای اهمیت است، افزود: از این رو ستادهای بانوان تشکیل شده و ستاد جوانان نیز که می تواند موتور محرکه باشد نیز راه اندازی شده است.

سه شنبه, 12 ارديبهشت 1396

خزر24:در حالی که اصول‌گرایان تلاش می‌کنند به هر طریق ممکن در اردیبهشت 96 برای دولت روحانی نقطه پایان بگذارند، بخشی از جریان اصول‌گرایی تصمیم گرفته است از حسن روحانی حمایت کند.

آخرین اخبار

عضویت در خبرنامه سایت